Blindfriendly Streda 19. 2. 2020 | Meniny má Vlasta Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Stáž v Kancelárii BSK v Bruseli

Kancelária BSK v Bruseli, ktorá od septembra 2002 zastupuje záujmy Bratislavského samosprávneho kraja v európskych inštitúciách, opäť otvára svoje brány vysokoškolákom. Od septembra sa tak budú môcť dvaja študenti aktívne zapájať do oficiálnych sprievodných aktivít historicky prvého predsedníctva SR v Rade EÚ. Prihlásiť sa treba do 26. júna.

 
„Naša kancelária v Bruseli je vôbec prvou, ktorá zastupovala slovenský región v Bruseli. Prví stážisti prišli v roku 2012 a za ten čas absolvovalo u nás stáž 21 študentov. Tí pomohli pripraviť množstvo seminárov, konferencií a podujatí, ktoré prezentovali Bratislavský samosprávy kraj. Verím, že od septembra medzi nami privítame nových kreatívnych mladých ľudí, pred ktorými je zodpovedná úloha. Pretože práca pre Bratislavský kraj v Bruseli je nielen klasickou administratívou, ale počas slovenského predsedníctva v Rade EÚ sa zapájame do množstva s tým spojených aktivít, akou je napríklad 7.Európsky samit regiónov a miest, na ktorého príprave sa podieľa viacero šikovných stážistov,“ vyjadril sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
Kancelária Bratislavského samosprávneho kraja v Bruseli otvára svoje brány stážistom. Stáž v Bruseli je určená študentom vysokých škôl a jej minimálna dĺžka sú tri mesiace. Stážisti by mali mať aktívnu znalosť anglického jazyka a najmä záujem o oblasť regionálnej politiky z európskej perspektívy. Samozrejmosťou sú výborné komunikačné a organizačné schopnosti a flexibilita.
V prípade záujmu pošlite svoj životopis a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu: dominika.forgacova@region-bsk.sk do 26.6.2016.