Blindfriendly Pondelok 14. 10. 2019 | Meniny má Boris Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Stredné školy bratislavského kraja sa po roku opäť odprezentujú v Avione

 Cieľom akcie je podať žiakom deviatych ročníkov pomocnú ruku a uľahčiť im rozhodovanie pred podávaním prihlášok na stredné školy. Podujatie sa bude konať v nákupnom centre Avion 25. januára 2013.

 
„Po úspešnom prvom ročníku akcie Deň župných škôl v Avione sme sa rozhodli usporiadať ďalší. Tento rok sa predstaví až 39 škôl, čo je o šesť viac ako vlani. Chceme dať deviatakom možnosť vybrať si medzi strednými školami tú najvhodnejšiu, “ povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
 
Bratislavský samosprávny kraj je najväčším zriaďovateľom stredných škôl v regióne. Stredné školstvo a najmä odborné vzdelávanie Bratislavská župa propagovala už vlani na prvom ročníku Dňa župných škôl v Avione, kde sa predstavilo 33 stredných škôl v pôsobnosti BSK.

Aj na tohtoročnej akcii budú môcť školy návštevníkov upútať okrem iného aj vystúpeniami na pódiu. SOŠ na Sklenárovej sa napríklad predstaví s hodinovou módnou prehliadkou. Akciu bude moderovať skúsený moderátor, ktorý bude počas celého dňa informovať prichádzajúcich ľudí o školách, ich prezentáciách a odboroch.