Blindfriendly Piatok 21. 2. 2020 | Meniny má Eleonóra Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Účastníci Župnej olympiády seniorov si v divadle pozreli 33 variácií

 V rámci Mesiaca úcty k starším pozval Bratislavský samosprávny kraj všetkých účastníkov Župnej olympiády seniorov do divadla. V Aréne si pozreli predstavenie 33 variácií. Privítala ich krajská poslankyňa Magda Vášáryová.

 
„Tešíme sa, že seniorov môžeme v ich aktivitách podporovať. Na druhom ročníku župnej olympiády sa zúčastnilo ešte viac súťaženiachtivých seniorov ako vlani. Za úspešnú akciu patrí poďakovanie nielen im, ale aj všetkým dobrovoľníkom, ktorí v poslednú septembrovú sobotu na olympiáde pomáhali,“ povedal bratislavský župan Pavol Frešo.
 
Na Župnej olympiáde seniorov, ktorá sa uskutočnila 29. augusta v Domove sociálnych služieb pre deti a rehabilitačnom stredisku ROSA na Patrónke, nezištne pomáhali zamestnanci zariadení sociálnych služieb, študenti z Pedagogickej a sociálnej akadémie na Bullovej aj seniori z Komunitného centra generácií.
 
Rok 2012 vyhlásila Európska únia za Európsky rok aktívneho starnutia a solidarity medzi generáciami. Organizovaním akcií pre seniorov vyjadruje Bratislavský samosprávny kraj svoju podporu tejto myšlienke.