Blindfriendly Piatok 24. 1. 2020 | Meniny má Timotej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Úspech Strednej zdravotníckej školy na Záhradníckej ulici v Bratislave a Bratislavského samosprávneho kraja na Olympijských festivaloch Slovenska

 Dňa 10. novembra 2016 sa v budove Matador Group v Bratislave slávnostne vyhlasovali výsledky 9. ročníka najväčšieho celoročného projektu Slovenského olympijského výboru (SOV) - Olympijského festivalu Slovenska (OFS). OFS sú športovým, kultúrnym a výchovným podujatím pre deti a mládež vo veku od 5 do 18 rokov. Podnecujú rodičov, pedagógov, športových aktérov, ale aj príslušné inštitúcie, verejnú správu k pochopeniu významu športu pre život a zdravý vývoj detí a mládeže a k zvýšenému úsiliu na jeho praktickú realizáciu.

 

V tomto roku sa do OFS na celom Slovensku zapojilo 163 materských, 123 základných a 152 stredných škôl čo je spolu 438  škôl. V rámci Bratislavského kraja sa zapojilo 12 materských škôl, 21 základných škôl a 20 stredných škôl.
Počas vyhodnotenia sa oceňovalo hneď niekoľko kategórií a to: súťaž krajov o pohár prezidenta SOV, najaktívnejšie stredné, základné a materské školy, najaktívnejší organizátori a členovia ústredného štábu za jednotlivé kraje.
Cenu prezidenta Slovenského olympijského výboru za druhé miesto získal Bratislavský samosprávny kraj, ktorú prevzal riaditeľ odboru školstva, mládeže a športu Ing. Roman Csabay.
Najúspešnejšia zo stredných škôl v Bratislavskom samosprávnom kraji bola Stredná zdravotnícka škola na Záhradníckej ulici v Bratislave, za ktorú ocenenie prevzala riaditeľka školy p. Mgr. Elena Skalná.
Najaktívnejším organizátorom OFS 2016 sa za Bratislavský kraj stal Mgr. Karol Kováč so ZŠ J.G.Tajovského na Športovej ulici  v Senci.
Ocenený člen ústredného štábu OFS za Bratislavský kraj bol Mgr. Michal Nálepka.
ĎAKUJEME všetkým, ktorí sa zúčastnili OFS v roku 2016  a oceneným srdečne blahoželáme !