Blindfriendly Utorok 25. 2. 2020 | Meniny má Frederik Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

V utorok sa začína Festival Astorka 2012, predstavia sa Česi, Poliaci aj Maďari

 Ôsmy ročník festivalu v divadle Astorka Korzo´90, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, potrvá až do soboty. Diváci sa okrem predstavení môžu tešiť na obľúbené Scénické rozhovory -- tentokrát s Vladom Černým, Lukášom Latinákom a Jurajom Kemkom.

 
„Chceme dať tunajším ľuďom aj návštevníkom Bratislavskej župy signál, že sa k nám oplatí prísť aj za kultúrou. Preto som rád, že otvárame ôsmy ročník populárneho festivalu a verím, že bude minimálne rovnako úspešný ako ten siedmy,“ povedal predseda BSK Pavol Frešo.
 
Festival Astorka 2012 otvorí Dejvické divadlo z Prahy hrou Brian. Diváci sa môžu tešiť aj na predstavenia Švandovho divadla na Smíchově, budapeštianského Vígszínházu, poľského Teatra Rondo a brnianského HaDivadla. Ani tento rok nebudú chýbať Scénické rozhovory a počas festivalu sa uskutočnia aj sprievodné podujatia -- koncerty a výstavy slovenských umelcov.
 
Podrobný program festivalu možno nájsť na web stránke www.astorka.sk.