Blindfriendly Piatok 21. 2. 2020 | Meniny má Eleonóra Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

V župnom mesačníku kompletný servis o stredných župných školách

Osemstranovú servisnú prílohu venovanú stredným školám, ktorá je súčasťou mesačníka Bratislavský kraj, nájdu od dnes v schránkach všetci obyvatelia kraja.

 
„Keďže sa deviatakom  blíži termín podávania prihlášok na stredné školy, pripravili sme našim obyvateľom servisnú prílohu, ktorá je súčasťou mesačníka Bratislavský kraj, v ktorej nájdu zoznam župných stredných škôl,“ vyjadril sa k obsahu schránok obyvateľov kraja predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
Bratislavský samosprávny kraj prináša svojim obyvateľom ďalší benefit. Mesačník pre obyvateľov Bratislavského kraja je od svojho januárového čísla distribuovaný do všetkých domácností v kraji. Najnovšie vydanie mesačníka je venované všetkým deviatakom a ich rodičom, ktorých čaká rozhodovanie o ich budúcnosti, teda o strednej škole. Okrem osemstranovej špecializovanej prílohy o župných stredných školách si v novinách budú môcť obyvatelia kraja prečítať aj rozhovor s hlavným trénerom hokejového Slovana Bratislava Petrim Matikainenom. Dočítate sa viac informácií aj o pripravovanom projekte Deň župných škôl v Avione, kde sa už tento piatok, t. j. 23. 01. 2015, predstaví 47 stredných škôl, ako aj informácie o štvrtom ročníku súťaže Vráťme knihy do škôl.
Náklady na jeden výtlačok sú 4 centy.
Mesačník si môžete prečítať na