Blindfriendly Streda 23. 10. 2019 | Meniny má Alojza Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

„ Vďaka Vám “ - deň matiek a otcov v DSS a ZPS Pezinok

 Dňa 24. mája 2018 sa uskutočnilo v našom DSS a ZPS Hrnčiarska ul. Pezinok posedenie obyvateľov pri príležitosti Dňa matiek a otcov.

 

Kultúrny program si pripravili deti z MŠ Za hradbami, naši seniori a spevácky súbor Animatus z Pezinka. Úvod patril básňam o mame a otcovi v podaní p. Heleny Šebovej a Ľubomíra Skáčika. S klavírnym doprovodom p. riaditeľky Márie Nogovej deti z MŠ zaspievali, zatancovali a zarecitovali. Na záver obdarili našich obyvateľov pozdravmi, ktoré sami vyrobili. Atmosféra vrúcnych a milých prianí pokračovala vystúpením speváckeho súboru Animatus. Pani vedúca súboru Alžbeta Jedličková a umelecká vedúca súboru Gabriela Tichá zostavili zmes piesní, ktoré naši obyvatelia dobre poznali a zaspievali si spolu s nimi. Piesne, ktoré zaspievali boli plné citu a lásky a naši obyvatelia boli plní dojatia. Ďakujeme všetkým účinkujúcim za krásne chvíle, ktoré sme spolu prežili.