Blindfriendly Piatok 26. 4. 2019 | Meniny má Jaroslava Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Veľtrh cvičných firiem v Českých Budějoviciach

 V dňoch 23.11. – 24. 11. 2016 sa konal 3. ročník „Veľtrhu cvičných firiem v Českých Budějoviciach“. Tohto veľtrhu sa zúčastnila aj naša SOŠ obchodu a služieb Samuela Jurkoviča s firmou NEVER ENDING TASTE s. r. o., so žiakmi Lužná Kvetoslava, Ľuboš Neštrák pod vedením učiteľov Ing. Beáty Šoošovej a Ing. Zuzany Slaninovej.

 

V dňoch 23.11. – 24. 11. 2016 sa konal  3. ročník „Veľtrhu cvičných firiem v Českých Budějoviciach“. Tohto veľtrhu sa zúčastnila aj naša SOŠ obchodu a služieb Samuela Jurkoviča s firmou  NEVER ENDING TASTE s. r. o., so žiakmi Lužná Kvetoslava, Ľuboš Neštrák pod vedením učiteľov Ing. Beáty Šoošovej a Ing. Zuzany Slaninovej. Cvičná firma bola zameraná na ponuku Smoothie a 100%  štiav z čerstvého ovocia. Počas prezentácie stánok cvičnej firmy prezentoval svoje propagačné materiály, vizitky firmy, katalóg, letáky,  vianočné  zľavové  kupóny a tiež ponúkal ochutnávky svojich sviežich  produktov.  Cvičné firmy hodnotila odborná porota, zložená zo  zástupcov  z praxe. Súťažiaci boli hodnotení v týchto kategóriach:
Najlepšia firma – hodnotilo sa vybavenie a celkový dojem firemného stánku,  obhajoba ponúkaných produktov
Najlepšia prezentácia – hodnotila sa prezentácia žiakov v  power pointe
Najlepší katalóg  firmy – hodnotila sa úroveň katalógov v tlačenej forme
Cvičná firma z našej školy získala v kategórii o najlepšiu firmu I. miesto, o najlepšiu prezentáciu I. miesto a v kategórii o najlepší katalóg II. miesto.
Vzhľadom na vysokú úroveň súťaže a nároky, ktoré boli kladené na súťažiacich,  si toto víťazstvo  vysoko vážime a žiakom a ich pedagógom srdečne blahoželáme.