Blindfriendly  5. 4. 2020 | Meniny má Miroslava Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Vianočný koncert v Zichyho paláci

 V pondelok, 12.decembra o 17:00 sa v Zichyho paláci zišli ľudia dobrej vôle, aby si užili večer umenia a charity.

 

Dôležitými účastníkmi boli klienti PSC Impulz a DSS Rozsutec. Impulzáci priniesli na predaj krásne sviečky vlastnej výroby a potešili hostí tancom na melódiu svojej hymny. Klienti z Rozsutca sa prezentovali hudobným vystúpením a sadou ručne šitých postavičiek. Súčasťou večera bol Vianočný koncert v podaní známych mien slovenského operného, hudobného a divadelného neba: Jitka Sapara – Fischerová, Monika Stanislavová, Lenka Šimková, Juraj Havaj, herec Juraj Sarvaš, ženský spevácky zbor Staromešťan. Klavírnu spoluprácu zaobstaral majster Igor Bázlik. Organizátori ocenili za dlhoročnú nenápadnú, obetavú a hlboko ľudskú prácu rodičov dospelej Lucie s viacnásobným zdravotným postihnutím; Ing. Vladimír Heriban, PhD. s manželkou sa o dcéru starajú deň a noc už 28 rokov. 
Umenie klientov PSC Impulz si v Zichyho paláci môžete vychutnať do konca decembra v podobe výstavy ich výtvarných diel. DSS Rozsutec na tejto výstave zastupuje Barbara Tomanová so sériou olejomalieb.
Ďakujeme všetkým, ktorý tento večer pripravili: Márii Šmihulovej, Lýdii Balkovej, Dušanovi Garayovi, Ladislavovi Kamenčíkovi, Alene Kolesárovej, Jane Marekovej,  riaditeľke PSC Impulz a Magdalene Mihalikovej, riaditeľke DSS Rozsutec.
Poďakovanie takisto patrí Ľubici Janegovej – vedúcej oddelenia kultúry mestskej časti Bratislava – Staré mesto, Martine Mišíkovej a ostatným pracovníkom Zichyho paláca. Veľká vďaka patrí všetkým ďalším, ktorí sa nezištne podieľali na príprave a úspešnom priebehu tohto predvianočného stretnutia.