Blindfriendly Štvrtok 17. 10. 2019 | Meniny má Hedviga Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Vicežupanka Pätoprstá rokovala v Ekocentre Zaježová

 Podpredsedníčka Bratislavského samosprávneho kraja Ing. arch. Mgr. art. Elena Pätoprstá sa v dňoch 19. až 21. januára 2018 zúčastnila pracovnej cesty Ekocentrum Zaježová. Jej cieľom bolo rokovanie s Jurajom Hipšom, riaditeľom Centra environmentálnej a etickej výchovy Živica, spoluzakladateľom komunitnej základnej školy v Zaježovej a Sokratovho inštitútu pre nadaných mladých ľudí zo Slovenska pôsobiacich v rôznych oblastiach o problematike ekocentier v BSK.

 

Počas trojdňových rokovaní sa debatovalo o možných rizikách pri zakladaní Ekocentier, o dobrých riešeniach pre pobytové prímestské a mestské EKOcentrá v Čechách a na Slovensku. Na stretnutí sa zároveň konala aj konzultácia o etickom kódexe zamestnanca župy a problematike určovania hodnotenia opatrení župy v rebríčkoch hodnotení Transparency International Slovensko – TIS. Konzultáciu zabezpečovala Zuzana Hlávková projektová koordinátorka TIS. Učastníci sa dohodli na ďalšom spoločnom stretnutí a konzultácii k danej téme a to už na pôde Transparency International Slovensko.