Blindfriendly Sobota 25. 1. 2020 | Meniny má Gejza Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Viete kto je druhý najsilnejší stredoškolák v Západoslovenskom kraji?

 Žiak Strednej odbornej školy vinársko-ovocinárskej v Modre - "Vinárky", Dávid Sandtner, reprezentoval školu v kategórii do 70 kg v súťaži „SILNÁ RUKA“ Získal striebornú medailu a postúpil na celoslovenské kolo.

 

Žiak Strednej odbornej školy vinársko-ovocinárskej v Modre  - "Vinárky", Dávid Sandtner, reprezentoval školu v kategórii do 70 kg v súťaži „SILNÁ RUKA“ dňa 16. 11. 2016 v Bratislave. Získal striebornú medailu a postúpil na celoslovenské kolo, ktoré bude 23.11.2016 v Banskej Bystrici. Všetci mu srdečne blahoželáme a prajeme veľa šťastia a silnú ruku na majstrovstvách Slovenska.
Veľmi úspešní boli ďalší žiaci školy - Marek Fábrik a Vladimír Ružička, ktorí v kategórii nad 80 kg zviedli neúprosne ťažký súboj medzi sebou o piate miesto. Úspešnejší bol Marek, i napriek tomu, že mal veľmi zlé vylosovanie, pretože po sebe súťažil až päť zápasov. V tejto kategórii sa  súťaže zúčastnilo spolu 65 športovcov, obidvaja žiaci školy predvádzali najkrajšie zápasy, ktoré boli odmenené veľkým potleskom všetkých prítomných.              V kategórii do 80 kg súťažil Šimon Sadloň, v prvých dvoch zápasoch mu vylosovanie neprialo, pretože súťažil s budúcimi finalistami. Šimon síce prehral, ale bojoval ako lev a preto tieto zápasy boli zaradené medzi najkrajšie. Odmenené boli tiež dlhotrvajúcim potleskom. 
V kategórii do 70 kg súťažil ešte David Held, žiak prvého ročníka. Držal sa veľmi dobre, v troch zápasoch zvíťazil, ale v ďalších dvoch bol už menej úspešný a z kategórie vypadol. I napriek všetkému je veľký talent a nádej do budúcna.
Súťaže sa zúčastnili i dievčatá, Lucia Šupinová, Aneta Kristová, Diana Čuláková a Valéria Pešková.
Všetkým poďakoval za úspešnú reprezentáciu školy  i riaditeľ  Mgr. Slavomír Zoch.