Blindfriendly Utorok 15. 10. 2019 | Meniny má Terézia Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Víkend v znamení zábavy

 Tretí májový víkend bude v Bratislavskom regióne patriť zábave. Bratislavská Karlova Ves ponúkne zábavu na Majálese, Stará tržnica ponúkne vína a v ZOO sa budú promenádovať maskoty.

 
Kolotoče, historické remeslá, ale aj folklórne súbory, tombola a koncerty budú celú sobotu pripravené pre návštevníkov bratislavskej Karlovej Vsi. Zábava sa v sobotu začne o 10:30 cirkusovým prestavením a vyvrcholí večernou oldies diskotékou. Pre deti sú pripravené tvorivé dielne, skákací hrad a športové stanovištia.
Pre dospelých je program pripravený aj v Starej Tržnici. Festival Živé vína predstaví prírodné, autentické a remeselné vína. Návštevníci budú môcť degustovať vína biele, ružové, červené, tich, ale aj vína bez pridanej síry, vína robené v hlinených amforách, ale aj biodynamické vína. Predstaví sa takmer tridsiatka vinárov zo Slovenska, Českej republiky a Rakúska.
Nedeľa bude v Bratislavskej Zoologickej záhrade patriť malým aj veľkým. Do Mlynskej doliny zavíta vyše päťdesiatka rozprávkových či zvieracích postavičiek. Program sa začne o 14:30 a okrem samotných maskotov budú môcť malí návštevníci spoznať aj sprievodné aktivity. Nafukovací hrad, maľovanie na tvár, kúzelníci, ale aj minidiskotéka.
Bratislavský región však budú môcť spoznať aj návštevníci a obyvatelia za jeho hranicami. Bratislavský samosprávny kraj ako partner série podujatí Škoda Maratón bude aj v Marikovskej doline, kde sa v sobotu odštartujú preteky na 17 km, 43 km a hlavný pretek na 66 km.