Blindfriendly Streda 19. 2. 2020 | Meniny má Vlasta Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Vína z regiónu sa predstavia v Bruseli

 Návštevníci bruselského námestia Place de Luxembourg spoznajú už zajtra popoludní tie najlepšie vína spod Malých Karpát. Podujatie Slovak wines from Small Carpathians organizuje Bratislavský samosprávny kraj spoločne s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Bratislava Region Tourism, Malokarpatským osvetovým strediskom v Modre a Kanceláriou BSK v Bruseli.

 

"V Bruseli predstavujeme náš kraj pravidelne a vždy s veľmi dobrou odozvou. Tentoraz prinesieme do centra Európy naše regionálne vína spod Malých Karpát. Návštevníci a hostia budú môcť spoznať 16 druhov bielych vín, 4 ružové a 9 kvalitných červených vín," povedal Pavol Frešo, predseda Bratislavského samosprávneho kraja.

Bratislavský samosprávny kraj, Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism, Malokarpatské osvetové stredisko z Modry a Kancelária BSK v Bruseli spoločne pripravili podujatie Slovak wines from Small Carpathians (Slovenské vína z Malých Karpát), na ktorom na známom bruselskom námestí Place de Luxembourg predstavia návštevníkom tie najlepšie malokarpatské vína. Okrem vín budú môcť návštevníci ochutnať aj medovníčky, perníky či výrobky z hrozna ako vínové želé, hroznové oleje či kozmetiku. Podujatie sa začne zajtra o 14:00 a potrvá až do 21:00 hodiny. Do konca podujatia sa o zábavu postará folklórna skupina Kuštárovci. Bratislavskú župu na podujatí bude reprezentovať podpredsedníčka BSK Gabriella Németh.