Blindfriendly Štvrtok 5. 12. 2019 | Meniny má Oto Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Víťazom školského hokejového turnaja je ŠG Ostredková

 Na Zimnom štadióne V. Dzurillu v Ružinove sa počas štyroch dní uskutočnil už XII. ročník hokejového turnaja stredných škôl „O pohár bratislavského župana“, dnes sa hralo veľké finále. Organizátorom je Gymnázium L. Novomeského na Tomášikovej, súťaž podporila aj Bratislavská župa.

 
Z prvenstva sa tešilo športové gymnázium Ostredková, so skóre 3:0 porazilo tím z gymnázia na Tomášikovej. „Bratislavská župa podporuje viaceré športové aktivity, ktorými chceme deti a mládež motivovať k športu, pohybu ako aj k zdravému životnému štýlu. Turnaj stredných škôl je už tradičné hokejové podujatie, ktoré má dobrú športovú úroveň aj bohatú divácku kulisu,“ povedal bratislavský župan Pavol Frešo.
 

Turnaja sa zúčastnilo päť družstiev zo stredných škôl – ŠG Ostredková, G L. Novomeského na Tomášikovej, G I. Horvátha, SOŠ obchodu a služieb Samuela Jurkoviča na Sklenárovej a SOA Amos. Medzi hráčmi boli aj mladí slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov – brankár Patrik Rybár a útočník Samuel Petráš, ktorý sa včera vrátil z Majstrovstiev sveta v Rusku, a tiež obranca slovenskej reprezentácie do 20 rokov Richard Buri.