Blindfriendly Sobota 7. 12. 2019 | Meniny má Ambróz Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Vyhlásenie školskej výzvy pre stredné školy projektu PIMMS TRANSFER

 V dňoch 30. a 31. august sa konala regionálna konferencia riaditeľov škôl a školských zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK. V rámci programu zasadnutí štyroch sekcií štatutárnych zástupcov bol vyčlenený priestor na prezentáciu a popularizáciu projektu PIMMS TRANSFER.

 

Zároveň boli prítomní oboznámení s vyhlásením školskej výzvy pre stredné školy, súťaže medzi školami alebo triedami v Bratislavskom regióne (zníženie podielu individuálnej dopravy žiakov a personálu do/zo školy, nahrádzať súkromné autá cestou peši, verejnou hromadnou dopravou, na bicykli...).
Školská výzva je jednou z aktivít projektu PIMMS TRANSFER. Môže byť vyhlásená pre stredné alebo pre základné školy. Začiatkom budúceho roka by mohla byť vyhlásená školská výzva pre základné školy. Viac informácií a harmonogram školskej výzvy si môžete prezrieť v priloženej prezentácii. Všetky školy dostali elektronicky prihlášku do školskej výzvy a môžu sa do nej zapojiť v priebehu septembra a začiatku októbra 2010.
Podrobnosti súťaže budú spresnené so zástupcami prihlásených stredných škôl.

O priebehu súťaže budeme priebežne informovať.
 pimms transfer všetci partneri.JPG