Blindfriendly Piatok 24. 1. 2020 | Meniny má Timotej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Výstavka ručných prác klientov DSS v Rači

 V Domove sociálnych služieb a zariadení pre seniorov Rača, ktorý je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, sa v dňoch od 15. do 26. marca 2010 uskutočnila výstava ručných prác klientov zariadenia.

 

Šlo o rozsiahlu výstavu ručných prác, ako háčkovanie, vyšívanie, maľovanie na hodváb, paličková čipka, richelie, aranžovanie zo sušených kvetov, maľovaných obrazov, rezbárskych prác a ďalších výrobkov.
Všetka tá krása vzišla z rúk klientov, ktorí vo svojej tvorbe prezentovali tradície, skúsenosti, spomienky na svoju mladosť a tiež regióny rôznych kútov Slovenska, odkiaľ pochádzajú aby sa historické tradície zachovali.
V rámci tejto výstavy sa uskutočnila aj besiedka s deťmi zo Základnej školy na ulici Hubeného č. 25 v Bratislave, kde sa deti mali možnosť bližšie oboznámiť s jednotlivými technikami a tiež získali nápady na trávenie voľného času. Okrem týchto detí si výrobky prišli pozrieť ostatní obyvatelia zariadenia, ich príbuzní a ďalší známi.