Blindfriendly  5. 4. 2020 | Meniny má Miroslava Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Workshop pre Lamač

 20.augusta 2015 sme spoločne klienti a kolegovia z Domova sociálnych služieb Rozsutec pripravili v kine Lamač podujatie Kreatívne činnosti našich klientov. Obyvateľom Lamača sme ponúkli tvorivé aktivity našich klientov vidieť a zažiť.

 

Lamačania si mohli jednotlivé činnosti vyskúšať a výrobky vziať domov. Účastníci mali na výber zo štyroch workshopov. Mohli maľovať na sklenené svietniky farbami na sklo, vytvárať drôtené ozdoby z korálok, tvoriť papierové záložky do kníh a vyfarbovať mandaly olejovými pastelmi a farbičkami. Workshopy podporil svojou prítomnosťou a aktívnou účasťou starosta Lamača a poslanec Bratislavského samosprávneho kraja Ing. Peter Šramko. Všetci prítomní sa ponúkli chlebíčkami a koláčmi, ktoré boli starostlivo prichystané. Naši klienti boli spokojní, že aj oni môžu učiť druhých ľudí to, čo ovládajú a inšpirovať dospelých a deti z Lamača svojim umením.

Mgr. Karola Martáková
DSS Rozsutec