Blindfriendly Streda 8. 4. 2020 | Meniny má Albert Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Záhradná slávnosť v DSS Rozsutec

 Koniec prázdnin v Domove sociálnych služieb každoročne znamená, že pripravíme Záhradnú slávnosť. Tento rok bola intenzita príprav umocnená tým, že sme si pri tej príležitosti pripomenuli 20.výročie založenia nášho zariadenia.

 

Záhradná slávnosť sa konala 11.9.2018 popoludní. Klienti a zamestnanci spolu pripravili občerstvenie – sladké, slané, dobré pitie - vyzdobili dvor a nachystali aparatúru na spevácke vystúpenia, či diskotéku. Súčasťou popoludnia boli aj športovo zábavné disciplíny, pri ktorých sa spolu zabavili naši obyvatelia spolu so vzácnymi hosťami – prišli nás navštíviť pani poslankyne zo župného parlamentu Mgr. Poláchová, p. Hrehorová a Ing. Ovečková. Počas kultúrneho programu sme si tiež zaspomínali na uplynulých 20 rokov. Niečo nám pripomenula naša pani riaditeľka, niečo sme si priamo prečítali priamo z troch kroník, ktoré už stihli byť zapísané za ten čas. Uvedomili sme si, že hoci sa počas tých rokov u nás vystriedalo viacero ľudí, celý čas nás spája myšlienka budovať v DSS Rozsutec súdržnú komunitu, v ktorej má každý svoje plnohodnotné miesto a kde sa dokážeme spolu radovať aj smútiť.
Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pri príprave Záhradnej slávnosti a takisto ďakujeme každému, kto počas dvadsiatich rokov prispel svojou prítomnosťou a prácou k spoločnému dielu a k naplneniu zmyslu existencie DSS Rozsutec.

Mgr. Ondrej Molitoris, DSS Rozsutec