Blindfriendly Pondelok 14. 10. 2019 | Meniny má Boris Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Zapojte sa do ankety a odmeňte osobnosť v zdravotníctve

Chceli by ste sa poďakovať za zdravotnícke služby, ktoré vám poskytli naši zdravotníci? Tak sa zapojte do ankety Osobnosť v zdravotníctve a odmeňte zdravotníka, ktorý si svojou profesionalitou a humánnym prístupom získal vaše sympatie.

 
Práca našich zdravotníkov je nesporne veľmi náročná profesia.  Zachraňovať ľudské životy aj každodenná starostlivosť o pacientov prináša množstvo situácií, ktoré si vyžadujú trpezlivosť a vysokú profesionalitu. Ministerstvo zdravotníctva chce preto i takouto formou odmeniť ľudí, ktorých poslaním je pomáhať iným.
 
Anketa o cenu Osobnosť roka v zdravotníctve sa uskutoční na celom území Slovenska. Ocenenie sa udeľuje vo viacerých kategóriách, ktoré nájdete na webových stránkach: Osobnosti v zdravotníctve. Návrh na osobnosť môže podať každá plnoletá fyzická osoba. Na stránkach nájdete dotazník, kde treba doplniť základné údaje o kandidátovi na ocenenie a tiež vaše údaje.
 
O výsledkoch ankety bude ministerstvo zdravotníctva informovať prostredníctvom médií a tiež prostredníctvom webového portálu ministerstva zdravotníctva.
 
Minister zdravotníctva SR udeľuje každoročne i Cenu ministra zdravotníctva Slovenskej republiky a Medailu akademika L. Dérera, ktoré organizuje Ministerstvo zdravotníctva SR.