Blindfriendly Pondelok 24. 2. 2020 | Meniny má Matej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Zimný maratón už túto sobotu

 Na bratislavskej Železnej Studienke už túto sobotu o 11:00 odštartuje siedmy ročník Slovak Winter MTB & Running Trophy. V sobotu si sily zmerajú horskí cyklisti a v nedeľu bežci.

 
„Malé Karpaty sú úplne dokonalým priestorom pre horskú cyklistiku aj pre beh. Stúpajúca tendencia účastníkov Slovak Winter MTB & Running Trophy je dôkazom toho, že bratislavský región je atraktívny aj keď možno počasie nie je práve ideálne,“ vyjadril sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
Bratislavský samosprávny kraj podporuje množstvo športových podujatí a Slovak Winter MTB & Running Trophy je jedným z nich. Siedmy ročník maratónu odštartuje už túto sobotu 17. januára o 11:00 na bratislavskej Železnej Studienke 29 kilometrovým pretekom na horských bicykloch. Bajkerská sobotná trasa má prevýšenie 650 metrov a bajkeri sa cez Kolibu, Biely Kríž a Kačín vrátia opäť na Železnú Studienku, kde na nich bude čakať vykurovaný veľkokapacitný stan s občerstvením.
Nedeľa bude na Slovak Winter MTB & Running Trophy venovaná bežcom. Tí o 11:00 vybehnú z lúky Snežienka na takmer desať kilometrovú trať so 160 metrovým výškovým prevýšením. Už teraz bude mať cez víkend na Slovak Winter MTB & Running Trophy zastúpenie až 12 krajín, čo je o tri viac ako v minulom roku.
Registrovať sa môžu účastníci do dnešnej polnoci cez internet alebo v piatok priamo na mieste podujatia. Viac informácií nájdete na www.stupavskymaraton.sk.
Záštitu nad podujatím prevzal a generálnym partnerom podujatia je Bratislavský samosprávny kraj.