Blindfriendly Utorok 16. 10. 2018 | Meniny má Vladimíra Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Župných 7edem | týždeň č. 43


 
*|MC:SUBJECT|*
 

ŽUPNÝCH 7EDEM

Ak sa Vám tento email nezobrazil správne, pozrite si ho tu...
 Pár slov...

Milí priatelia,
dovoľte mi pozvať vás do jesennej Bratislavskej župy. Verím, že v obciach a mestách župy zažijete v nasledujúcich týždňoch množstvo príjemných kultúrnych a kulinárskych zážitkov.  

Pavol Frešo

BSK už aj v mobile

S testovacou verziou aplikácie pre Bratislavský samosprávny kraj (BSK) sa mohli oboznámiť predstavitelia miest a obcí na konferencii DATALAN Digitálne mesto. Voľne dostupnú aplikáciu pre iPhony predstaví popredný poskytovateľ IT služieb spoločnosť DATALAN v priebehu novembra.
Viac...


Tomášovský most otvorený!


Tomášovský most, ktorý je jedným z nosných pilierov dopravy v tomto okrese bol uzavretý od augusta, kedy na ňom prebiehala druhá etapa rekonštrukcie. Počas nej sa spevnil a boli sanované svahy pri vodnom toku. Dôvodom rekonštrukcie bol fakt, že most bol značne poškodený.
Viac...


Výstava


Bratislavský župan Pavol Frešo spolu so zastupiteľom SR v Bruseli Ivanom Korčokom otvorili výstavu, súčasťou ktorej sú výtvarné diela klientov Domova sociálnych služieb Prof. Dr. Karola Matulaya. Akcia sa konala v duchu prebiehajúceho Európskeho roka dobrovoľníctva. Pre slovenskú verejnosť by mala byť výstava sprístupnená vo vstupnej hale Úradu BSK.


MVC 2011


Malokarpatská vínna cesta v sebe spája niekoľko fenoménov - víno, krajinu, históriu a gastronómiu oblasti rozloženej medzi Bratislavou a Trnavou ako veľkými centrami juhozápadného Slovenska. Už XII. ročník MVC sa uskutoční 18.-19. novembra 2011 v pivniciach po celom kraji. Lístky sú už vypredané!

Súťaž na FB BSK už čoskoro :)


Zdravé <3!


Na základe informácii o zhoršujúcej sa úrovne kardio-metabolického zdravia detí základných škôl chce vedenie BSK v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva ponúknuť žiakom stredných škôl možnosť preventívnych vyšetrení. Projekt sa bude týkať viac ako 20-tisíc stredoškolákov, ktorí študujú na školách v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK.
Pridaj sa k námPridaj sa k námSleduj nás cezSleduj násVideá nájdešPozri si fotkyVšetky fotky nájdeš tu

Copyright © 2011 | Bratislavský samosprávny kraj 
Všetky práva vyhradené.

Pripravil: Odbor komunikácie a propagácie BSK
Naša emailová adresa:
z7@region-bsk.skŽUPNÝCH 7EDEM
Prehľad najdôležitejších udalostí a informácii o dianí na bratislavskej župe za uplynulých 7edem dní


Tento email Vám bol zaslaný na základe registrácie do databázy BSK.
V prípade že si neprajete byť v databáze kontaktov, kliknite sem.