Blindfriendly  22. 7. 2018 | Meniny má Magdaléna Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Župných sedem | týždeň č. 42


 
*|MC:SUBJECT|*
 

ŽUPNÝCH 7EDEM

Ak sa Vám tento email nezobrazil správne, pozrite si ho tu...
 Pár slov...

Milí priatelia,
dovoľte mi pozvať vás do jesennej Bratislavskej župy. Verím, že v obciach a mestách župy zažijete v nasledujúcich týždňoch množstvo príjemných kultúrnych a kulinárskych zážitkov.  

Pavol Frešo

Župná olympiáda seniorov

Bratislavská župa pripravila prvý ročník športového podujatia pre seniorov zo zariadení v pôsobnosti kraja aj hlavného mesta. V sobotnej Župnej Olympiáde súťažili seniori o takmer meter vysoký putovný pohár predsedu BSK. Pozri fotogalériu...

Škola ide na Slovan!

Škola ide na Slovan! je názov projektu, prostredníctvom ktorého sa žiaci základných a stredných škôl v Bratislavskej župe dostanú ako fanúšikovia na domáce zápasy HC Slovan Bratislava.
Viac...


Zbierka


Vďaka finančnej podpore Bratislavského samosprávneho kraja a Bratislavského okrášľovacieho spolku sa osud lokomotívy GANZ Eg 6 bratislavského úseku Viedenskej električky nestane stratenou minulosťou. Pomôcť záchrane legendárnej električky je možné prispením ľubovoľnej čiastky na účet 0635505694/0900, variabilný symbol: 1914.


Šarkaniáda


Príďte si vychutnať príjemnú atmosféru, kde sa spolu so svojimi ratolesťami zabavia rodičia, ale aj starí rodičia. Ďalšie podujatie Župnej jesene je Vajnorská šarkaniáda, už túto nedeľu (23.10.2011) na Vajnorskom letisku od 13:30. Môžete prísť aj bez šarkana ak si však šarkana vyrobíte doma môžete sa zapojiť do súťaže o atraktívne ceny :) Vidime sa?


Cyklomost


Základný kameň nového cyklomosta, ktorý spojí bratislavskú Devínsku Novú Ves a rakúsku obec Schlosshof, v nedeľu 25.09.2011 na slovenskej strane symbolicky poklepali viacerí predstavitelia slovenskej a rakúskej samosprávy. Cyklomost bude postavený v historickej trase a bude slúžiť pre dopravu cyklistov a peších turistov a záchrannú službu.
Pridaj sa k námPridaj sa k námSleduj nás cezSleduj násVideá nájdešPozri si fotkyVšetky fotky nájdeš tu

Copyright © 2011 | Bratislavský samosprávny kraj 
Všetky práva vyhradené.

Pripravil: Odbor komunikácie a propagácie BSK
Naša emailová adresa:
z7@region-bsk.skŽUPNÝCH 7EDEM
Prehľad najdôležitejších udalostí a informácii o dianí na bratislavskej župe za uplynulých 7edem dní


Tento email Vám bol zaslaný na základe registrácie do databázy BSK.
V prípade že si neprajete byť v databáze kontaktov, kliknite sem.