Blindfriendly Streda 18. 10. 2017 | Meniny má Lukáš Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

ODBER NOVINIEK

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.
osobných údajov

Adresár

Meno:
  • Úrad Bratislavského samosprávneho kraja
  • Poslanci BSK
    • RNDr. Anna ZEMANOVÁ  
      Volebný obvod č. 5
      MČ Rača, Vajnory
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905/386 130
    • RNDr. Martin ZAŤOVIČ  
      Volebný obvod č. 7
      MĆ Dúbravka, Lamač, Záhorská Bystrica
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905/751 458
    • Ing. Ildikó VIRÁGOVÁ  
      Volebný obvod č. 3
      MČ Podunajské Biskupice
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0911/650 201
    • Mgr. Peter ŠVARAL  
      Volebný obvod č. 10
      – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica
      NEKA
      Mob.: 0905/413 804
    • Ing. Peter ŠRAMKO  
      Volebný obvod č. 7
      MĆ Dúbravka, Lamač, Záhorská Bystrica
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905/789 304
    • PhDr. František ŠEBEJ CSc. 
      Volebný obvod č. 8
      Petržalka, Čunovo, Jarovce, Rusovce
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0915/766 873
    • Mgr. Oliver SOLGA  
      Volebný obvod č. 12
      obce okresu Pezinok: Limbach, Pezinok, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 033/6901 101
    • Mgr. Ladislav SNOPKO  
      Volebný obvod č. 8
      obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905/255 212
    • Ing. Vladimír SLOBODA  
      Volebný obvod č. 2
      MČ Ružinov, Vrakuňa
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905/500 443
    • Ing. Zuzana SCHWARTZOVÁ  
      Volebný obvod č. 2
      MČ Ružinov, Vrakuňa
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0907/722 090
    • Ing. István POMICHAL PhD. 
      Volebný obvod č. 18
      obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0903/260 846
    • Mgr. Lukáš POKORNÝ  
      Volebný obvod č. 2
      MČ Ružinov, Vrakuňa
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0911492980
    • Ing. Dušan PEKÁR  
      Volebný obvod č. 2
      MČ Ružinov, Vrakuňa
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 02/48 28 42 11
    • Ing. Ivan PATOPRSTÝ  
      Volebný obvod č. 14
      obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0911/891 542
    • Ing. arch. Mgr. art. Elena PÄTOPRSTÁ  
      Volebný obvod č. 8
      Petržalka, Čunovo, Jarovce, Rusovce
      Zmena zdola, DÚ
      Mob.: 0905/537 102
    • PhDr. Alžbeta OŽVALDOVÁ  
      Volebný obvod č. 3
      MČ Podunajské Biskupice
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905/684 409
    • JUDr. Ivo NESROVNAL  
      Volebný obvod č. 2
      MČ Ružinov, Vrakuňa
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0911/819 085
    • PhDr. Gabriella NÉMETH  
      Volebný obvod č. 15
      mesto Senec
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0911/819 087
    • Ing. Tatiana MIKUŠOVÁ  
      Volebný obvod č. 8
      Petržalka, Čunovo, Jarovce, Rusovce
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0903/826 125
    • Ing. Roman MAROŠ  
      Volebný obvod č. 11
      obce okresu Malacky: Marianka, Stupava, Vysoká pri Morave, Zohor
      NEKA
      Mob.: 0904/106 456
    • Ing. Ján KARMAN  
      Volebný obvod č. 8
      Petržalka, Čunovo, Jarovce, Rusovce
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Tel.: 0905/ 372 234
    • Mgr. DiS Juraj KADNÁR  
      Volebný obvod č. 6
      MČ Karlova Ves, Devín, Devínska Nová Ves
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0904/093 369
    • Ing. Juraj KÁČER  
      Volebný obvod č. 7
      MĆ Dúbravka, Lamač, Záhorská Bystrica
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0903/865 846
    • Mgr. Attila HORVÁTH  
      Volebný obvod č. 2
      MČ Ružinov, Vrakuňa
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905/710 810
    • MUDr. Marián HARAMIA  
      Volebný obvod č. 9
      obce okresu Malacky: Gajary, Jakubov, Kostolište, Láb, Malacky, Malé Leváre, Plavecký Štvrtok, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Záhorie (vojenský obvod), Záhorská Ves, Závod
      NEKA
      Mob.: 0903/730 525
    • Ing. Ladislav GUJBER  
      Volebný obvod č. 16
      obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Igram, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka. Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0910/904 501
    • Ing. Pavol GALAMBOŠ  
      Volebný obvod č. 4
      MČ Nové Mesto
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905/506 555
    • Mgr. Peter FITZ  
      Volebný obvod č. 13
      obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady
      SMER - SD
      Mob.: 0903/959 581
    •  Gabriela FERENČÁKOVÁ  
      Volebný obvod č. 8
      Petržalka, Čunovo, Jarovce, Rusovce
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0903/808 153
    • Mgr. Ondrej DOSTÁL  
      Volebný obvod č. 1
      MČ Staré Mesto
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905/914 879
    •  Oskar DOBROVODSKÝ  
      Volebný obvod č. 9
      obce okresu Malacky: Gajary, Jakubov, Kostolište, Láb, Malacky, Malé Leváre, Plavecký Štvrtok, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Záhorie (vojenský obvod), Záhorská Ves, Závod
      NaS - ns
      Mob.: 0907/691 020
    • Ing. Eduard DEMEL  
      Volebný obvod č. 8
      Petržalka, Čunovo, Jarovce, Rusovce
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0908/038 351
      E-mail: eduard@demel.sk
    • Mgr. Richard ČERVIENKA  
      Volebný obvod č. 17
      obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Malinovo, Zálesie
      NEKA
      Mob.: 0905/708 921
    • RNDr. Marta ČERNÁ  
      Volebný obvod č. 1
      MČ Staré Mesto
      NF
      Mob.: 02/54771436
    •  Jana CIGÁNIKOVÁ  
      Volebný obvod č. 6
      MČ Karlova Ves, Devín, Devínska Nová Ves
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0944/133 673
    • prof. PaedDr. René BÍLIK CSc. 
      Volebný obvod č. 12
      obce okresu Pezinok: Limbach, Pezinok, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905/722 386
    • Ing. Martin BERTA  
      Volebný obvod č. 6
      MČ Karlova Ves, Devín, Devínska Nová Ves
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905 631 142
    • Ing. Igor BENDÍK  
      Volebný obvod č. 6
      MČ Karlova Ves, Devín, Devínska Nová Ves
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0915/771 557
    • Ing. Pavol BAXA  
      Volebný obvod č. 1
      MČ Staré Mesto
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0903 758 985
    • RNDr. Peter MACH  
      Volebný obvod č. 8
      Petržalka, Čunovo, Jarovce, Rusovce
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0905/635 387
    • Mgr. Martin MACEJKA  
      Volebný obvod č. 9
      obce okresu Malacky: Gajary, Jakubov, Kostolište, Láb, Malacky, Malé Leváre, Plavecký Štvrtok, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Záhorie (vojenský obvod), Záhorská Ves, Závod
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0903/243 479
    • Mgr. Juraj LAUKO PhD. 
      Volebný obvod č. 5
      MČ Rača, Vajnory
      SDKÚ - DS,SZ,OKS,SMK-MKP,SaS,MOST - HÍD,KDH
      Mob.: 0911/217 492
    • Mgr. Rudolf KUSÝ  
      Volebný obvod č. 4
      MČ Nové Mesto
      NEKA
      Mob.: 02/44 25 84 16
  • Komisie
  • Zariadenia v pôsobnosti BSK
  • Subjekty poskytujúce sociálnu pomoc
  • Regionálna rozvojová agentúra Senec - Pezinok
  • Mestá a obce
 
 
Hlavná stránka > Adresár
Vyhl'adávanie: