Blindfriendly Štvrtok 2. 4. 2020 | Meniny má Zita Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Záhradná slávnosť v DSS Rozsutec

 Klienti a zamestnanci Domova sociálnych služieb Rozsutec pozvali svojich priateľov a známych 9. septembra 2016 na Záhradnú slávnosť. V priateľskej atmosfére sme sa porozprávali o všetkom, čo nás teší, aj čo nám robí starosti a vyjadrili si vzájomnú podporu. Zároveň sme mali milú príležitosť osláviť vybudovanie priechodu pre chodcov na križovatke Hodonínska – Pod násypom, ktorý bude slúžiť nielen našim klientom, ale aj obyvateľom okolitých rodinných domov v Lamači.

 

Pri tejto príležitosti sme osobne mohli u nás privítať Ing. Tatianu Kratochvílovú, bývalú hlavnú dopravnú inžinierku mesta Bratislava, ktorá prijala úlohu vybudovať priechod ako svoju vlastnú a za krátky čas v spolupráci s pracovníkmi Generálneho investora Bratislavy uskutočnila všetky projektové a realizačné práce tak, že priechod je už mesiac uvedený do prevádzky. Zároveň sme mali možnosť privítať v našom zariadení Ing. Martu Čarnogurskú a „nášho“ starostu a poslanca BSK Ing. Petra Šramka, ktorý má nielen ekologické zmýšľanie, ale i prax, a prišiel na Záhradnú slávnosť z BSK na bicykli. Príjemným spestrením programu boli spevácke vystúpenia našich klientov, dobré koláčiky, ktoré napiekli klienti a zaujímavé hry.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa o toto príjemné popoludnie zaslúžili.