Blindfriendly Štvrtok 9. 4. 2020 | Meniny má Milena Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Robbie Williams naživo aj v Divadle Aréna!

 BBC Worldwide Music dnes oficiálne oznamuje, že vystúpenie Robbieho Williamsa BBC Electric Proms, ktorý sa uskutočnív utorok20. októbra t. r. o 21.00 hod.,bude prenášať naživo vo vybraných kinách a divadlách na celom svete. Divadlo Aréna ako jediné získalo exkluzívnu licenciu na priamy prenos tohto koncertu na Slovensku. Predaj vstupeniek vo všetkých štátoch začne naraz v piatok 9. októbra 2009 o 9,00 hod. stredoeurópskeho času.

 
Vypredaný londýnsky koncert uvidia diváci v priamom prenose vo viac ako 23 štátoch sveta. Koncert prinesie na kinoplátne v rozmere 12,60 x 5,80 metrov v HD kvalite a prostredníctvom šesťkanálového priestorového zvuku Dolby Digital Surround sústavou 18 reproduktorov.
 
Uplynuli viac ako 3 roky od posledného živého vystúpenia Robbieho Williamsa vo Veľkej Británii. Na svojom jedinom tohtoročnom koncerte predstaví Robbie Williams v sprievode sláčikovej a dychovej sekcie a kompletnej kapely nové piesne z vychádzajúceho albumu Reality Killed the Video Star spolu s niektorými staršími hitmi. Hudobnej réžie koncertu sa zhostil Trevor Horn. „Pridal niečo nové, čo sa neobjavilo v predchádzajúcich nahrávkach – je génius“, povedal na jeho adresu Robbie Williams. „Myslím si, že to znie veľkolepo – číslo po čísle po ďalšom čísle“.
 
Robbie Williams je jeden z najúspešnejších interpretov na svete, držiteľ 15 ocenení Brit Awards (najviac v histórii) a ďalších 38 ocenení vrátane 17 ocenení „Najlepší mužský umelec“. Na svojom konte má 8 albumov, ktoré dosiahli vrchol hitparády vo Veľkej Británii a ďalšie úspechy dosiahol na celom svete. Počas jeho posledného turné Close Encoutners v roku 2006 sa predalo 1,6 milióna vstupeniek za jediný deň. Robbie Williams povedal: „Je veľmi vzrušujúce, že jediné vystúpenie, ktoré odohrám v Londýne, môžu sledovať paralelne ľudia na celom svete.“
 
„Pre lepší zážitok sme sa rozhodli urobiť z hľadiska Divadla Aréna pre túto príležitosť klubovú sálu s kapacitou 400 miest na státie a 129 miest na sedenie“, povedal riaditeľ Divadla Aréna Juraj Kukura.
 
Zoznám európskych krajín, v ktorých sa uskutoční priamy prenos koncertu Robbieho Williamsa BBC Electric Proms:
Belgicko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Holandsko, Island, Írsko, Luxembursko, Maďarsko, Malta, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko.
 
Mimo Európy budú môcť koncert v priamom prenose vidieť diváci v Austrálii a v Južnej Afrike.