Blindfriendly Štvrtok 9. 4. 2020 | Meniny má Milena Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Portál Bratislavského kraja získal ocenenie v súťaži Zlaty Erb 2010

 Podpredseda Bratislavského samosprávneho kraja Ivo Nesrovnal prebral 9. novembra z rúk Rolanda Silla, splnomocnenca vlády SR pre informačnú spoločnosť a Mariána Minaroviča, generálneho sekretára Únie miest Slovenska, ocenenie za 3. miesto v súťaži "ZlatyErb.sk", v kategórií "Najlepšia stránka samosprávneho kraja".

 

V rámci Bratislavského kraja získali ocenenia aj ďalšie internetové portály. V hlavnej kategórii „Najlepšia stránka miest a mestských častí“ sa víťazom stala internetová stránka hlavného mesta Bratislava. Webová stránka mesta Malacky získala 3. miesto a mestská časť Bratislava – Dúbravka so svojou internetovou stránkou obsadila 4. miesto. Internetová stránka hlavného mesta Bratislavy získala aj najvyššie ocenenie u všetkých porotcov a bola jej udelená "GrandPrix súťaže ZlatyErb.sk 2010" a zároveň nominácia na medzinárodnú "Cenu EuroCrest" za Slovenskú republiku.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže ZlatyErb.sk sa uskutočnilo počas medzinárodnej konferencie ITAPA 2010 v Bratislave za účasti špičkových odborníkov v oblasti informačných technológií z domova i zahraničia a mnohých významných osobností slovenského i európskeho politického, kultúrneho a spoločenského života.

Súťaž "ZlatyErb.sk" každoročne vyhlasuje, pod záštitou vysokých ústavných činiteľov SR, Únia miest Slovenska spoločne s Občianskym združením eSlovensko a koná sa v spolupráci s verejným informačným portálom pre samosprávy Mesto.sk a medzinárodnou konferenciou ITAPA. Hlavným cieľom súťaže je podporiť informatizáciu slovenských samospráv a oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí.