Blindfriendly Streda 19. 2. 2020 | Meniny má Vlasta Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Výzva k projektu SuperTrieda

Ministerstvo školstva vyhlasuje otvorenie 6.ročnika projektu SuperTrieda, držiteľa prestížneho titulu „Good Practice Model of European Educational Network“ v europskom programe Socrates/Comenius.

 

Projekt Supertrieda je vytvorený ako doplnok učebných osnov v predmete Hudobná výchova pre 1. ­ 9. ročník ZŠ. Supertrieda je prevenciou voči šikane, skvalitňuje vzťahy v detskom kolektíve, motivuje deti k práci a k spolupráci s učiteľom.

Úlohou pedagóga je v priebehu školského roka spolu so žiakmi vymyslieť a zrealizovať krátky umelecký program na danú tému. Deti tvoria hudbu, píšu scenáre, spievajú, hrajú na hudobných nástrojoch, tancujú, filmujú, pracujú s počítačom, moderujú, režírujú, maľujú kulisy, vyrábajú hudobné nástroje, šiju kostýmy, vytvárajú spoločne dielo, každý podľa vlastnej fantázie a schopností.

Súčasťou projektu sú kvalitné bezplatné workshopy pre učiteľov výchovných predmetov a triednych učiteľov pod vedením odborníkov z univerzít a vysokých škôl. Podmienky, informácie a on-line prihlášku nájdete na www.supertrieda.sk.

Kontakty: 0905 518 904
Email: info@supertrieda.sk

Organizator: Občianske združenie SUPERTRIEDA
 

Súvisiace dokumenty