Blindfriendly Piatok 3. 4. 2020 | Meniny má Richard Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Majáles v Rozsutci

 Slnko nás stále viac láka von a nebolo tomu inak ani v Rozsutci 24. mája 2012, kde sa sociálni terapeuti pod vedením Ondreja Molitorisa rozhodli pripraviť klientom a ich príbuzným v DSS na zelenom dvore Majáles.

 

Pre účastníkov boli pripravené vynaliezavé súťaže a pre príbuzných klientov príjemné popoludnie posedenia, rozhovorov a zábavy. Klienti i zamestnanci súťažili spolu v družstvách v maľovaní, strihaní, v triafaní šipiek, v drevárskych i kuchárskych zručnostiach. Všetci súťažili o dušu, preto bolo víťazov na Furmanskej 4 viac, než býva v kraji zvykom. Kuchársky krúžok pod vedením Karolky hostil všetkých účastníkov chutnými šiškami a ovocným koláčom. Májovú dekoráciu a súťaže pripravili spolu s ostatnými terapeutky Marcelka, Gabika a Majka za výdatnej pomoci klientov. Na svoje si prišli pri súťažiach, speve a tanci aj klienti z podporovaného bývania. Spevácky krúžok pod vedením Janky Ďurinovej hral a spieval do tanca až kým sa všetci spolu s dobrovoľníčkou Ruth a Dionýzom vytancovali do chuti a do pripravenej chutnej večere.