Blindfriendly Streda 8. 4. 2020 | Meniny má Albert Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Detský divadelný workshop v Luduse

Divadlo LUDUS, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského kraja, pripravilo aj v tomto roku detský divadelný workshop.

 
Divadlo LUDUS chce deťom takouto formou trávenia voľného času poodhaliť tajomstvá divadla. Workshop sa bude konať od pondelka 20. - do piatka 24. augusta od 9:00 do 13:00 v Divadle LUDUS, Tower 115 na Pribinovej ulici v Bratislave. Workshop pod názvom Bájkovanie je určené pre deti od 6 do 12 rokov. Vstupné je 5€/deň. Pre účastníkovi je zabezpečený pitný režim. Inšpiráciou pre deti môže byť aj zhliadnutie predstavenia 3 bájky.

Augustový workshop sa zameriava na tému bájok, ktoré humornou formou kritizujú zlé správanie ľudí. Deti sa budú hrať a improvizovať na vybrané témy a situácie, a tým rozvíjať svoju predstavivosť a fantáziu. Workshop povedú mladí profesionálni divadelníci Jana Mikitková, Gabika Paschová a Matúš Uhliarik, ktorí v divadle LUDUS vytvorili predstavenie 3 bájky. S deťmi budú pracovať skupinovo alebo individuálne. Deti sa tiež dozvedia, ako tím pracoval pri príprave svojho predstavenia, ako sa pracuje s rekvizitami, ktoré používali a s hudbou v kontexte. Toto všetko si môžu vyskúšať prostredníctvom hereckých cvičení na scénkach. Viac informácii je možné získať na stránke www.ludusdivadlo.sk.