Blindfriendly Streda 8. 4. 2020 | Meniny má Albert Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Centrum Bratislavy žije celý víkend fotografiou

V prvý deň sa na štvrtom ročníku výstavy Foto Slovakia 2012 vystriedalo vyše tisíc nadšencov fotografovania. Workshopy všetkých lektorov sa odvčera tešia mimoriadnemu záujmu – ten dokonca prevyšuje kapacitné možnosti hotela. Ťahákom soboty bol fotograf Robert Vano.

 
„Fotografovanie pomáha nadväzovať kontakt s ľuďmi a celým územím. Ľudia robia fotky, aby to, čo je pekné, nezachytili len pre seba, ale aj pre iných. Fotografia umožňuje spomienky konzervovať. Preto sme radi prevzali záštitu nad touto akciou a chceme podporovať nadšencov, ktorí sa fotografovaniu venujú,“ povedal bratislavský župan Pavol Frešo.
 
Až do dnešného večera potrvá v najväčší veľtrh fototechniky Foto Slovakia 2012. Pre fanúšikov fotografovania sú až do šiestej pripravené workshopy, výstavy fotografií či sprievodný program pre deti aj dospelých. Záujemcovia sa môžu napríklad zúčastniť na fotografovaní s modelkami v profesionálnom ateliéri.