Blindfriendly Utorok 25. 2. 2020 | Meniny má Frederik Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

OA Nevädzová – Absolútny víťaz 22. Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem v Prahe

 V dňoch 16. – 18. marca 2016 sa uskutočnil 22. Medzinárodný veľtrh cvičných firiem v Prahe, ktorý už tradične patrí medzi prestížne a ojedinelé akcie vďaka svojej tradícii, kvalite, profesionalite, priateľskému prostrediu a rozvoju vzdelávania mladých. Zúčastnilo sa ho celkovo 120 cvičných firiem z 9 krajín (Česko, Belgicko, Rumunsko, Fínsko, Taliansko, Poľsko, Rakúsko, Španielsko a Slovensko). Slovensko reprezentovalo celkovo 5 cvičných firiem.

 

Záštitu nad veľtrhom prevzala ministerka školstva, mládeže a telovýchovy ČR pani Mgr. Katarína Valachová, PhD. a primátorka hlavného mesta Prahy Mgr. Adriana Krnáčová, MBA. Na organizácii a príprave sa podieľal aj Národný ústav pre vzdelanie, Europen PEN International a na technickej podpore spoločnosť AOV.
Obchodnú akadémiu Nevädzová 3 v Bratislave reprezentovala cvičná firma Old City Bike, s. r. o., ktorá získala 1. miesto v kategórii Najlepší zahraničný stánok, 2. miesto v kategórii Najlepšia zahraničná prezentácia a 2. miesto v kategórii Najlepší plagát. Naša cvičná firma sa prebojovala na pozíciu Absolútného víťaza všetkých súťaží cvičných firiem zúčastnených na veľtrhu.
Vďaka spolupráci s reálnou firmou Kenzel, s. r. o. cvičná firma Old City Bike, s. r. o.  ma kontakt s reálnou praxou vo firme, čím svoje teoretické vedomosti získane počas štúdia prepojili reálnymi skúsenosťami z praxe.