Blindfriendly Streda 8. 4. 2020 | Meniny má Albert Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

5.4.2019 - Vynovená Bratislava CARD City & Region

 Sezóna 2019/2020 je už v poradí 13, kedy môžu turisti, či už domáci alebo zahraniční, zažiť atraktivity a služby Bratislavy a Bratislavského regiónu výhodnejšie. Držiteľ Bratislava CARD City & Region má benefity po celom Bratislavskom kraji a využiť tak môže až 117 zliav.

 

„Župa tento projekt podporuje, nakoľko aj takýto benefit vie prilákať do mesta a regiónu väčší počet turistov. Mať hlavné pamiatky a zaujímavé miesta na jednom mieste je pre turistov nesmiernou výhodou. Jednoduchšie sa tak môžu dostať k zaujímavostiam bratislavského regiónu,“ povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

S kartou Bratislava CARD City & Region môžete neobmedzene cestovať verejnou dopravou, máte bezplatnú pešiu prehliadku centra mesta Bratislava, bezplatný vstup do 12 múzeí a galérií v hlavnom meste – expozície MMB, GMB a dvoch múzeí v regióne – Hrad Červený Kameň a Malokarpatské múzeum v Pezinku. Novinkou tohto roka je bezplatný vstup do Historického múzea SNM na Bratislavskom hrade. S kartou je možné využiť aj bezplatné cestovanie Malokarpatským expresom v termíne jún - september ako aj bezplatný vstup do Korunovačného fofo-video pointu a ďalšie atraktívne zľavy až do výšky 50 %. Tu si môžete napríklad vybrať Múzeum dopravy, Židovské komunitné múzeum, Šimák Zámok Pezinok, Slovenská ľudová majolika Modra,  Múzeum Ľ. Štúra, Múzeum keramickej plastiky.

Kartu je možné zakúpiť v turistických informačných centrách, vo vybraných hoteloch a u ďalších partnerov. Spolu ide o 24 predajných miest. Kúpiť ju môžete aj online na webe visitbratislava.com/bc.

Popri tvorcovi projektu Bratislava Tourist Board sú hlavnými partnermi Bratislavský samosprávny kraj, Bratislavská integrovaná doprava, a.s. a organizácia Bratislava Region Tourism. Na projekte participuje aj ďalších 63 partnerov pôsobiacich v oblasti cestovného ruchu. Do sezóny 2019/2020 pribudli aj noví partneri a to up city! e-car & e-bike rental; Bowlingové národné centrum a v Bratislavskom regióne Šimák Zámok Pezinok; Dubodom Sv. Jur; Slovenská ľudová majolika Modra; Dubová – zoskok padákom.

Cena karty: 1-dňová – 18 eur
                     2 -dňová – 22 Eur
                     3-dňová – 25 Eur