Blindfriendly Streda 8. 4. 2020 | Meniny má Albert Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Termín semináru sa presúva na september

Pôvodný termín semináru, ktorý bol stanovený na 17. júla t.r., presunuli organizátori (Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania v spolupráci s Puskás Tivadar Közalapítvány a RPIC Komárno) na september.

 
Chcete nadviazať spoluprácu so zahraničnými partnermi?  Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania v spolupráci s Puskás Tivadar Közalapítvány a RPIC Komárno organizujú bezplatný regionálny informačný seminár na tému Medzinárodná spolupráca v prihraničných regiónoch - Ako si môžeme pomôcť v čase globálnej hospodárskej krízy? Zistíte, ako začať podnikať na Slovensku a v Maďarsku, ako a odkiaľ získať financie, či ako úspešne nadviazať spoluprácu so zahraničnými partnermi. Prednášky budú vedené v slovenskom a maďarskom jazyku s konzekutívnym prekladom. Program seminára bude priebežne aktualizovaný. Seminár je bezplatný a účasť je nutné elektronicky potvrdiť na emailovú adresu bartakovics@nadsme.sk.
 
Viac informácií: