Blindfriendly Streda 19. 2. 2020 | Meniny má Vlasta Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Stanislav Štepka

držiteľ mimoriadnej ceny predsedu BSK v roku 2009

 
„Som „vyhúkaný“ z ocenenia od župana a veľmi si to cením, skutočne som to nečakal,“ konštatoval Stanislav Štepka, keď si z rúk predsedu kraja preberal Mimoriadnu cenu predsedu BSK. Župan svojmu dlhoročnému priateľovi zaprial okrem zdravia, šťastia a spokojnosti aj veľa nových hier a spokojných divákov ešte ďalších 45 rokov, čo Radošinské naivné divadlo existuje.
 
Divadelník zhodnotil vzájomný dlhoročný vzťah poďakovaním sa za doterajšiu spoluprácu a vyjadril nadšenie, že aj v čase, ktorý je mimoriadne náročný pre súkromné divadlo sa objavia ľudia, vďaka ktorým má Radošinské naivné divadlo dôstojný spôsob života. Svoje osobné poslanie v divadle zhodnotil slovami: „Som hovorca života, ktorý za náš život hovorí, to čo chce povedať“.
 
Predseda BSK ocenil umenie Stanislava Štepku aj v minulosti počas jeho „starostovania“ v Petržalke, kedy sa pán Štepka stal osobnosťou Petržalky.