Blindfriendly Piatok 10. 4. 2020 | Meniny má Igor Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Komunizmus v Aréne

Divadlo Aréna uvedie 28. novembra o 19.00 hod. premiéru hry Komunizmus, ktorú na námet riaditeľa divadla Juraja Kukuru pre Arénu napísal Viliam Klimáček.

 
V normalizačnej tragédii v réžii Martina Čicváka sa predstavia osobnosti slovenského herectva Zdena Studenková, Juraj Kukura, Vladimír Barton, Ľubomír Bukový / Juraj Loj, Milan Antol.
 
Ako každý rok svoje narodeniny oslavuje Alena len s najbližšími – s Michalom a synátorom, napokon február v Petržalke je najhnusnejší mesiac a základnou jednotkou socialistickej spoločnosti je – socialistická rodina. Takže jednohubky s cesnakovou pomazánkou a Limbašský silván…
Lenže vo štvrtok - 9.2.1984 zomrel generálny tajomník – súdruh Jurij Vladimirovič Andropov a dnes ho v televízii celý deň pochovávajú. Treba byť tichšie. Sovietsky Zväz a socialistický tábor sa ponoril do okázalého smútku. Pre milióny poslušne budujúce svetlý zajtrajšok je to len krátke zastavenie, no Alene sa má v tento deň všetko zrútiť. Napriek pokročilej normalizácii pre ňu odteraz nebude už nič normálne a isté.
V deň poslednej rozlúčky so súdruhom Andropovom zomrela v Bratislave jedna konkrétna bunka socialistickej spoločnosti.
Podľahla dlhej a plazivej chorobe.