Blindfriendly Streda 19. 2. 2020 | Meniny má Vlasta Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Župné netovinky na záver roka

 Najčerstvejšie informácie z nášho regiónu ponúkajú decembrové Župné netovinky, v ktorých sa dočítate o rozpočte kraja na budúci rok, či o pokračovaní snahy predsedu Bajana zrealizovať multifunkčnú halu. Tvorcovia netoviniek nevynechali ani témy z oblasti zdravotníctva, školstva, kultúry, sociálnych služieb i dopravy. Prajeme príjemné čítanie.

 
Župné netovinky (vydáva BSK) sa zameriavajú na problematiku regionálnej samosprávy - dočítate sa tu o regionálnej politike, kultúre, vzdelávaní, mládeži, športe, sociálnych službách, zdravotníctve, cestovnom ruchu, regionálnom rozvoji či doprave.
 
V prípade, že Župné netovinky chcete dostávať automaticky na Vašu e-mailovú adresu, napíšte na miloslava.podmajerska@region-bsk.sk " Žiadam o posielanie Župných netoviniek na adresu : (uviesť e-mailovú adresu, na ktorú chcete Župné netovinky dostávať)".