Blindfriendly Piatok 20. 4. 2018 | Meniny má Marcel Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

ODBER NOVINIEK

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.
osobných údajov

 

 

Organizátori Viva Musica! festivalu sa ospravedlňujú všetkým návštevníkom, ktorí sa tešili na záverečné operné gala 11. ročníka festivalu a zakúpili si naň vstupenky. Koncert Pavla Bršlíka a Adriany Kučerovej, ktorý bol už týždne vypredaný a mal sa konať už túto sobotu, 29. augusta v bratislavskej Redute sa pre chorobu sólistu Pavla Bršlíka presunie na nový termín, ktorý organizátori oznámia v najbližších dňoch.

 Viechy a bohéma – história pitia vína v medzivojnovom období

 Malokarpatské múzeum v Pezinku pripravuje výstavu, ktorá poukáže na súčasný stav malokarpatského vinohradníctva. To - na rozdiel od vinárstva, zažíva pomalý, no sústavný úbytok pestovaných plôch viniča. Výstava predstaví svetlé, ale aj tienistejšie stránky tohto odvetvia.

 Prehľad podujatí, ktoré sa budú konať v septembri 2015 v Malokarpatskej knižnici v Pezinku

 Starosta obce Dubová pozýva na Dubovský festival scískaníc, ktorého cieľom je podporiť spoločenský život v obci, prezentovať jedinečné zručnosti miestnych obyvateľov a tiež jedinečný prvok miestnej gastronómie – scískanice, ktoré má obec registrované.

Pocta SLOBODE – TRIBUTE TO FREEDOM 2015, 21. 8. 2015 o 18,30 na hrade Devín v Bratislave: Slávnostný koncert Bratislavského samosprávneho kraja k 47. Výročiu okupácie Československa vojskami Varšavskej zmluvy, 71. Výročiu SNP a 26. Výročiu pádu Železnej opory.

 Malokarpatské múzeum v Pezinku v spolupráci s Pezinským kultúrnym centrom a Bratislava Region Tourism Vás srdečne pozývajú na druhý umelecký večer z cyklu Wine and Art. Tentokrát sa prenesieme do éry zlatej klasiky, pri ktorej odznejú tóny husľového virtuóza Alexandra Jablokova, ktorého na klavíri bude sprevádzať Oľga Jablokovová. Rozprávania o gastronómii, stolovaní a kultúre pitia vína sa ujme riaditeľ múzea Martin Hrubala. Podujatie sa uskutoční 21.augusta od 19.00 hod. v Malokarpatskom múzeu v Pezinku.

 Bratislavská regionálna dotačná schéma na podporu kultúry Bratislavský samosprávny kraj v súlade so všeobecne záväzným nariadením Bratislavského samosprávneho kraja č. 6/2012 o poskytovaní dotácií z rozpočtu Bratislavského samosprávneho kraja (ďalej „VZN č. 6/2012“) a v súlade so Stratégiou rozvoja kultúry v Bratislavskom samosprávnom kraji na roky 2015 – 2020, schválenou Zastupiteľstvom Bratislavského samosprávneho kraja uznesením č. 46/2015 zo dňa 26.6.2015, zverejňuje:

 20.6.2015 v Marianke

 Malokarpatské múzeum v Pezinku, Bratislavský samosprávny kraj, Mesto Pezinok, BRATISLAVA REGION TOURISM, Pezinské kultúrne centrum a ďalšie subjekty organizujú 12. ročník medzinárodného podujatia Keramické trhy.