Blindfriendly Utorok 23. 1. 2018 | Meniny má Miloš Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

ODBER NOVINIEK

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.
osobných údajov

 

 

Malokarpatské múzeum v Pezinku otvára v stredu 14. mája prierezovú výstavu všetkých foriem umeleckej výpovede umelca Igora Piačku. Dve stovky štvorcových metrov ponúkne pohľad na koncentrovanú tvorbu uznávaného výtvarníka a grafika v podobe známkovej a kniţnej tvorby, grafiky, maľby, exlibris.

Malokarpatské múzeum v Pezinku sa 17. mája opäť zapojí do medzinárodného podujatia Noc múzeí a galérií. Témou bude spoznávanie osobností malokarpatského regiónu netradičným spôsobom

Divadlo Aréna, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, uvedie v piatok, 16. mája 2014 kontinentálnu európsku premiéru súčasnej americkej hry Írska kliatba. Premiéra sa uskutoční za účasti autora Martina Casellu, oceňovaného newyorského dramatika, pedagóga a herca, ktorý spolupracoval aj ako asistent Stevena Spielberga pri niekoľkých filmoch.

Malokarpatské múzeum v Pezinku v spolupráci s Mestom Pezinok, Pezinským kultúrnym centrum a Klubom šachu Pezinok pripravuje 8. ročník medzinárodného podujatia Memoriál Richarda Rétiho. Šachový turnaj sa uskutoční 10. mája a po prvýkrát vyvrcholí živým šachom v exteriéri pred Pezinským kultúrnym centrom.

Divadlo Astorka Korzo´90, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, uvedie v dvadsiatej štvrtej divadelnej sezóne, 15. apríla 2014, ďalšiu inscenáciu, Láska na Kryme.

Istra Centrum - centrum pre voľný čas a kultúrne zariadenie; Hradištná 43, 841 07 Bratislava – Devínska Nová Ves, 02 / 64 77 00 33, www.istracentrum.sk, info@istracentrum.sk

Malokarpatské múzeum v Pezinku – vysunuté pracovisko Literárne a vlastivedné múzeum vo Svätom Jure spúšťajú nový cyklus aktivít pod názvom Svätojurský Biograf, ktorého zámerom je priniesť do Svätého Jura improvizované kino.

Pozvánka na výnimočný večer dve vernisáže a koncert do stupavskej synagógy.