Blindfriendly Pondelok 22. 1. 2018 | Meniny má Zora Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

ODBER NOVINIEK

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.
osobných údajov

 

 

Malokarpatské múzeum v Pezinku – vysunuté pracovisko Literárne a vlastivedné múzeum vo Svätom Jure otvára novú výstavnú sezónu dielami matky a dcéry vystavenými pod súborným názvom Domesticita.

Malokarpatské múzeum v Pezinku otvorilo v novembri 2013 svoju druhú stálu expozíciu s názvom Príbeh vína.

Malokarpatské múzeum v Pezinku – vysunuté pracovisko Literárne a vlastivedné múzeum vo Svätom Jure a Infocentrum AINOVA Svätý Jur pozývajú všetkých záujemcov na hru Violy Almássy-Kováčovej na predstavenie Divadla na stoličkách VEČER S MÁTOHAMI – príbehy, zvyky, reči a výkriky vo svätojurskom dialekte.

Malokarpatské osvetové stredisko v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja pozýva všetkých záujemcov na podujatie Vianočné inšpirácie, ktoré bude v dňoch 8. – 8. 12. 2013 na nádvorí kaštieľa MOS v Modre.

V Divadle ASTORKA Korzo ´90, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, sa uskutoční 3. decembra 2013 premiéra hry súčasnej nemeckej dramatičky Justine del Corte Kométa.

Štvrtý ročník súťaže o najlepšie obnovený objekt tradičnej architektúry v Bratislavskom kraji bol slávnostne vyhodnotený 26. novembra 2013 v Informačnom centre vo Svätom Jure.

Malokarpatská knižnica v Pezinku, ktorá je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, pripravila pri príležitosti 60. výročia založenia knižnice v Pezinku zaujímavú výstavu fotografií drobnej ľudovej architektúry bratislavského kraja, pod názvom Nedaj zahynúť dedičstvu predkov.

V pondelok 18. novembra 2013 sa začne 4. ročník Medzinárodného Festivalu Puberťák, ktorý organizuje Assitej – Slovensko a Divadlo Ludus v spolupráci s VŠMU a Ticho a spol. Záštitu nad festivalom prevzal minister kultúry SR Marek Maďarič a predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.

Malokarpatské múzeum v Pezinku otvára v piatok, dňa 15. novembra 2013 o 14.00 hod. vo svojich priestoroch druhú stálu expozíciu s názvom Príbeh vína.