Blindfriendly Streda 8. 4. 2020 | Meniny má Albert Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Aktuálne správy


 

 

 Tretí pretek tretieho ročníka charitatívneho športového projektu Župný pohár Na bicykli deťom odštartuje už túto sobotu. Na pomoc malým onkologickým pacientom budú cyklisti v rámci župného pohára pretekať ešte trikrát.

 OBROVSKÝ ÚSPECH v Prahe s Gazdovou krvou.

Už tento víkend sa po siedmykrát otvoria brány vínnych pivníc. Návštevníci tak budú mať opäť možnosť ochutnať to najlepšie víno z malokarpatského regiónu a navštíviť aj tých najmenších vinárov, ktorí produkujú tie najchutnejšie vína na Slovensku.

9. ročník festivalu inscenácií súčasnej slovenskej a svetovej drámy Nová dráma/New Drama 2013 sa skončil 18. 5. 2013 v Bratislave slávnostným odovzdaním festivalových cien a divadelným predstavením Kabaret Kafka v podaní Divadla Reduta z Brna.

Opera Oasis z pera izraelskej autorky Tsippi Fleischer sa divákom predstavila v nedeľu v Divadle SĽUK v Rusovciach.

Žiaci stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja dnes začali s ústnymi maturitami, tie potrvajú do 7. júna.

V kraji budú cez víkend Farmárske trhy, Deň otvorených dverí v Doľanoch, Kráľovské hodovanie v Modre – Kráľovej či Bratislava Tours.

 Inscenácia bola po premiére na Broadwayi v roku 2011 nominovaná na Tony Award za najlepšiu hru. Divadlo Aréna, ktoré dnes Venušu v kožuchu uvedie, je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK.

Nakoľko krajskí poslanci už peniaze zmenou rozpočtu vyčlenili, mesto môže s opravou ciest a výtlkov začať okamžite.

Počíta sa s opravou strechy, terasy, zateplením budovy, vymenia sa okná a urobí sa regulácia kúrenia. Rekonštrukcia bude prebiehať za plnej prevádzky.