Blindfriendly Pondelok 23. 4. 2018 | Meniny má Vojtech Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

ODBER NOVINIEK

Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú zasielať novinky.
osobných údajov

 

 

V pondelok 18. novembra 2013 sa začne 4. ročník Medzinárodného Festivalu Puberťák, ktorý organizuje Assitej – Slovensko a Divadlo Ludus v spolupráci s VŠMU a Ticho a spol. Záštitu nad festivalom prevzal minister kultúry SR Marek Maďarič a predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.

Malokarpatské múzeum v Pezinku otvára v piatok, dňa 15. novembra 2013 o 14.00 hod. vo svojich priestoroch druhú stálu expozíciu s názvom Príbeh vína.

V októbri odohralo Divadlo ASTORKA Korzo ´90 tri predstavenia v Prahe. Popri pravidelnom hosťovaní v Švandovom divadle na Smíchově sa divadlo zúčastnilo aj na festivale Devět bran, ktorý sa presunul po záplavách na jar časovo (na jeseň), priestorovo (do Divadla Komedie).

Divadlo Aréna, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja prináša na javisko mrazivo desivý a šokujúco vtipný divadelný kúsok – súčasnú hru Martina McDonagha Ujo Vankúšik.

Kultová kniha spisovateľky Kristy Bendovej Opice z našej police dostala svoju divadelnú podobu a v piatok,  27. septembra o 18.00 hodine sa v celoslovenskej premiére uvedie na doskách Bratislavského bábkového divadla, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja.

V Loft Aréne, sa v stredu 25. septembra 2013 uskutoční premiéra divadelnej hry nemeckého dramatika Phillipa Löhleho, Das Ding (To).

Divadlo Astorka Korzo´90, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, pripravuje od 14. do 19. októbra 2013 už IX. ročník Festivalu Astorka Korzo´90.

Bratislavský samosprávny kraj v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva organizuje odbornú konferenciu SAKRÁLNE PAMIATKY BRATSLAVSKEJ ŽUPY.

 Pezinský Permoník je tradičné Pezinské kultúrne podujatie, ktoré sa teší obľúbenosti medzi návštevníkmi, ale i zberateľmi a vystavovateľmi, ktorí na každom ročníku prezentujú svoje minerály, fosílie a drahé kamene zo všetkých kútov sveta.