Blindfriendly Streda 19. 12. 2018 | Meniny má Judita Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

Malokarpatská knižnica v Pezinku aj v letných mesiacoch pripravuje pre svojich detských čitateľov zaujímavé podujatia.

Malokarpatské múzeum v Pezinku otvára v stredu 14. mája prierezovú výstavu všetkých foriem umeleckej výpovede umelca Igora Piačku. Dve stovky štvorcových metrov ponúkne pohľad na koncentrovanú tvorbu uznávaného výtvarníka a grafika v podobe známkovej a kniţnej tvorby, grafiky, maľby, exlibris.

Malokarpatské múzeum v Pezinku sa 17. mája opäť zapojí do medzinárodného podujatia Noc múzeí a galérií. Témou bude spoznávanie osobností malokarpatského regiónu netradičným spôsobom

Divadlo Aréna, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, uvedie v piatok, 16. mája 2014 kontinentálnu európsku premiéru súčasnej americkej hry Írska kliatba. Premiéra sa uskutoční za účasti autora Martina Casellu, oceňovaného newyorského dramatika, pedagóga a herca, ktorý spolupracoval aj ako asistent Stevena Spielberga pri niekoľkých filmoch.

Malokarpatské múzeum v Pezinku v spolupráci s Mestom Pezinok, Pezinským kultúrnym centrum a Klubom šachu Pezinok pripravuje 8. ročník medzinárodného podujatia Memoriál Richarda Rétiho. Šachový turnaj sa uskutoční 10. mája a po prvýkrát vyvrcholí živým šachom v exteriéri pred Pezinským kultúrnym centrom.