Blindfriendly Piatok 10. 4. 2020 | Meniny má Igor Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

Malokarpatské múzeum v Pezinku a Pezinské kultúrne centrum vás v rámci posledného umeleckého večera z cyklu Wine & Art srdečne pozývajú na vystúpenie umeleckej dvojice Mariána a Martina Geišbergovcov.

Bratislavský samosprávny kraj 25. septembra 2014 o 18.00 h v Mestskom múzeu v Senci (Turecký dom) pripraví prednášku s diskusiou - prezentáciu výsledkov Letnej školy archeológie a tradičných spôsobov murovania (archeologický výskum zvyškov rituálnych tehlových stavieb a záchranný transfer kopulovitej murovanej pece v areáli synagógy v Senci).

Malokarpatská knižnica v Pezinku aj v letných mesiacoch pripravuje pre svojich detských čitateľov zaujímavé podujatia.

Malokarpatské múzeum v Pezinku otvára v stredu 14. mája prierezovú výstavu všetkých foriem umeleckej výpovede umelca Igora Piačku. Dve stovky štvorcových metrov ponúkne pohľad na koncentrovanú tvorbu uznávaného výtvarníka a grafika v podobe známkovej a kniţnej tvorby, grafiky, maľby, exlibris.

Malokarpatské múzeum v Pezinku sa 17. mája opäť zapojí do medzinárodného podujatia Noc múzeí a galérií. Témou bude spoznávanie osobností malokarpatského regiónu netradičným spôsobom