Blindfriendly Štvrtok 19. 7. 2018 | Meniny má Dušana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

Andrej Frič sa ako mladý umelec žijúci v malokarpatskom regiónu postupne dostáva do povedomia verejnosti svojou všestrannou tvorbou. Jeho srdcovkou je W. S. Burroughs, ktorý bol archanjelom Apokalypsy pre Beat generation.

Srdečne Vás pozývame na podujatia, ktoré organizuje Malokarpatská knižnica v Pezinku počas leta.

Divadlo Aréna, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja a Univerzita Komenského v Bratislave pripravujú už po jedenástykrát letnú univerzitu pre deti od 9 do 14 rokov. Detská univerzita Komenského (DUK) vznikla z iniciatívy riaditeľa Divadla Aréna Juraja Kukuru v roku 2003. Tohtoročná DUK sa začne 3. júla 2013 o 10.00 v Aule Univerzity Komenského slávnostnou imatrikuláciou.

Malokarpatské múzeum v Pezinku – vysunuté pracovisko Literárne a vlastivedné múzeum, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, predstaví v od 20. júna do 28. augusta 2013 tvorbu ďalšej umelkyne žijúcej v malokarpatskom regióne.

Bratislavský samosprávny kraj a Malokarpatské múzeum v Pezinku organizujú v nedeľu 23. Júna 2013 v poradí už tretí ročník podujatia Pálenie jánskych ohňov.

Divadlo Aréna je od dnes otvorené a večer sa hrá predstavenie podľa plánu - Venuša v kožuchu.

Z dôvodu vyhlásenia tretieho stupňa povodňovej aktivity a uzavretia Viedenskej cesty je Divadlo Aréna vrátane pokladne divadla zatvorené do odvolania.

 Malokarpatské múzeum v Pezinku, Bratislavský samosprávny kraj, Mesto Pezinok, Turizmus regiónu Bratislava, Cech slovenských keramikov, Slovenská ľudová majolika, Pezinské kultúrne centrum, Centrum voľného času Pezinok, SOU Komenského Pezinok a Škola úžitkového výtvarníctva Josefa Vydru pripravujú v termíne od 7. do 9. júna 2013 desiaty ročník medzinárodného podujatia Keramické trhy.

 Piatkovým ukončením výstavy prác uznávaného výtvarníka, publicistu a sochára bude počas celého dňa sprevádzať samotný autor. Tvorbu Fera Guldana si v Malokarpatskom múzeu v Pezinku, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, bolo možné pozrieť od marca.

 OBROVSKÝ ÚSPECH v Prahe s Gazdovou krvou.