Blindfriendly Sobota 28. 3. 2020 | Meniny má Soňa Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

Malokarpatské múzeum v Pezinku pripravilo v spolupráci s Dobrovoľným hasičským zborom Pezinok, Okresným riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Pezinku a mestom Pezinok výstavu pod názvom Horí! Horí! 3.

V pondelok 17. februára 2014 sa v Divadle Ludus, ktoré je v zriaďovacej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja uskutoční premiéra inscenácie Pozor, dobrý pes! Rodinnú komédiu o dospievaní nielen tínedžerov pripravil autorský tím podľa úspešného tínedžerského románu Juraja Šebestu Keď sa pes smeje.

Počas tretieho februárového týždňa sa priaznivci vínnej turistiky môžu tešiť na šiesty ročník podujatia Pezinské vínne pivnice 2014 (PVP).

Malokarpatské múzeum v Pezinku – vysunuté pracovisko Literárne a vlastivedné múzeum vo Svätom Jure otvára novú výstavnú sezónu dielami matky a dcéry vystavenými pod súborným názvom Domesticita.

Malokarpatské múzeum v Pezinku otvorilo v novembri 2013 svoju druhú stálu expozíciu s názvom Príbeh vína.

Malokarpatské múzeum v Pezinku – vysunuté pracovisko Literárne a vlastivedné múzeum vo Svätom Jure a Infocentrum AINOVA Svätý Jur pozývajú všetkých záujemcov na hru Violy Almássy-Kováčovej na predstavenie Divadla na stoličkách VEČER S MÁTOHAMI – príbehy, zvyky, reči a výkriky vo svätojurskom dialekte.