Blindfriendly Sobota 28. 3. 2020 | Meniny má Soňa Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Aktuálne správy


 

 

 Poslanec zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Milan Trstenský chce v spolupráci s predsedom BSK Pavlom Frešom revitalizovať školské ihriská v kraji.

 Na zrekonštruované priestory Gymnázia Grösslingová sa v priebehu piatkového popoludnia prišlo pozrieť mnoho bývalých absolventov, ale aj iných návštevníkov.

 Výber bratislavských Rómov sa znova stretol v priateľskom zápase s výberom policajtov, tentoraz s výberom Okresného riaditeľstva Policajného zboru III.

 Už po štvrtý raz sa do celoeurópskeho podujatia Noc výskumníka zapojilo aj Slovensko a Bratislavský samosprávny kraj. Dnešná akcia, ktorá potrvá až do polnoci, je určená na popularizáciu a prezentovanie výsledkov výskumu a vývoja na Slovensku.

 Bratislavský samosprávny kraj (BSK) zrekonštruoval telocvičňu aj priľahlú chodbu v Spojenej škole na Ulici SNP v Ivanke pri Dunaji, ktoré už boli v havarijnom stave. Dnes si bol opravenú telocvičňu pozrieť aj bratislavský župan Pavol Frešo, pričom zhodnotil, že práca je urobená kvalitne – ako z odborného, tak aj z papierového hľadiska.

 Pri príležitosti komplexnej rekonštrukcie gymnázia na Grösslingovej ulici v Bratislave, ktoré je v pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja (BSK), sa uskutoční v piatok 24. septembra 2010 deň otvorených dverí.

V piatok 1. októbra 2010 sa o 9:00 hod. v rokovacej sále Úradu BSK na Sabinovskej 16 v Bratislave uskutoční VI. pracovné zasadnutie Zastupiteľstva BSK.

 O rozvoji diaľničnej infraštruktúry na Slovensku či o PPP projektoch dnes diskutovala odborná verejnosť, aj predsedovia Bratislavského a Žilinského samosprávneho kraja Pavol Frešo a Juraj Blanár.

 Približne stovka fanúšikov cyklistiky prišla v sobotu 18. septembra podporiť výstavbu cyklomosta medzi Devínskou Novou Vsou a Schlosshofom.

 Vo štvrtok 16. septembra sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo stretol so starostom Chorvátskeho Grobu Štefanom Balaškom, aby osobne predniesol stanovisko BSK pred piatkovým schvaľovaním zmeny územného plánu týkajúceho sa rozsiahlej výstavby v lokalite Chorvátsky Grob – Čierna voda – Triblavina.