Blindfriendly Streda 1. 4. 2020 | Meniny má Hugo Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Aktuálne správy


 

 

 Plánovaný rozvoj infraštruktúry a nové dopravné napojenie závodu v Devínskej Novej Vsi na diaľničnú sieť, boli hlavné témy návštevy predsedu BSK Pavla Freša v spoločnosti Volkswagen Slovakia (VW SK).

 Počas víkendu, 2. mája, sa pod záštitou predsedu Bratislavského samosprávneho kraja Pavla Freša konali v Hotel Kamila na Čiernej Vode v poradí už tretí pretek voltiže SVP.

 Vizualizácie nového cyklomostu, ktorý spojí Devínsku Novú Ves a rakúsky Schlosshof, predstavili širokej verejnosti počas osláv Bratislavského majálesu predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo a primátor Bratislavy Andrej Ďurkovský.

 Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo dnes v rámci župného štvrtka navštívil obce Plavecký Štvrtok a Vysoká pri Morave. Starostovia priblížili predsedovi projekty, ktoré sa im už úspešne podarilo zrealizovať, ktoré sa chystajú uskutočniť a zároveň župana oboznámili s aktuálnymi a najpálčivejšími problémami.

Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo sa dnes na rokovaní s viedenským primátorom a zároveň predsedom krajinskej vlády Michaelom Häuplom dohodol na užšej spolupráci pri čerpaní eurofondov v rámci Dunajskej stratégie.

Veriaci v bratislavských Vajnoroch si v dňoch 22. až 25. apríla 2010 pripomenuli vzácnu historickú udalosť, ktorá je spätá s jubilejným – 20. výročím prvej návštevy pápeža Jána Pavla II. na Slovensku.

V pondelok 26. apríla sa uskutočnilo pracovné stretnutie irackej delegácie z provincie Dewaniyah, vedenej jej guvernérom Salimom Hussenom Alwanom s predsedom BSK Pavlom Frešom.

 Podpredsedníčka BSK Gabriella Németh navštívila v nedeľu 25. apríla severomoravské mestečko Moravská Třebová. Práve tam sa už od štvrtka 22. apríla konal 15. ročník festivalu Dni slovenskej kultúry.

 Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo dostal v rámci akcie „Zažite Deň Zeme na Klepáči“ od Inštitútu aplikovanej ekológie Daphne symbolický zelený župan.

 Vo štvrtok 22. apríla, v rámci Dňa zeme, bola za účasti predsedu BSK Pavla Freša slávnostne spustená Eko-mapa Bratislavského samosprávneho kraja, ktorú pripravila Ekoporadňa Živica.