Blindfriendly Pondelok 16. 7. 2018 | Meniny má Drahomír Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

 V sobotu 9. júna 2012 o 19.00 hod. v Bratislavskom bábkovom divadle, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, vystúpi známy japonský umelec Nori Sawa, so svojím originálnym predstavením NINJA.

 Malokarpatské múzeum v Pezinku, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského kraja, pripravilo od stredy 23. mája, do soboty 26. mája, reťazové sprevádzanie múzeom. Návštevníkov, či už študentov alebo seniorov, budú naraz sprevádzať a prednášať ôsmi lektori – študenti.

 Do podujatia Noc múzeí a galérii sa už túto sobotu (19. mája) od 18:00 do 22:00 zapoja aj Malokarpatské múzeum a Malokarpatská knižnica v Pezinku, ktoré sú v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja.

Bratislavské bábkové divadlo (BBD) na Dunajskej 36 pozýva malých i veľkých divákov na premiéru inscenácie Tri zlaté vlasy deda Vševeda. Známu klasickú rozprávku o odvahe biť sa za svoje šťastie z pera Karla Jaromíra Erbena zdramatizovala do moderného podania scenáristka Dana Garguláková.

 Divadlo Ludus, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, pripravuje premiéru hry Bájky, ktorá sa uskutoční 20. marca 2012.

 Juraj Kukura, riaditeľ Divadla Aréna, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, v týchto dňoch oslavuje 65. rokov a pri tejto príležitosti odohrá 16. marca 2012 v Bratislave mimoriadne predstavenie hry Kukura, autora Martina Čičváka.

 Hlavní organizátori Detskej univerzity Komenského, Združenie Maxa Reinhardta a Divadlo Aréna, pripravili v rámci európskeho projektu SiS Catalyst: Deti ako agenti zmeny pre vedu a spoločnosť, stretnutie detí zo sociálne znevýhodneného prostredia s predstaviteľmi politického života.

 Bratislavský samosprávny kraj, Malokarpatské múzeum v Pezinku, ZUŠ v Modre a Rada rodičov pozývajú vo štvrtok 16.februára 2012 o 17:00 hod. na otvorenie výstavy výtvarného odboru ZUŠ v Modre "Mušky z modranskej zušky".

 Juraj Kukura bol za mimoriadny javiskový výkon v role Kukura v inscenácii Kukura pražského Činoherného klubu nominovaný na CENU THÁLIE 2011.