Blindfriendly Utorok 15. 10. 2019 | Meniny má Terézia Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Aktuálne správy


 

 

Domov sociálnych služieb pre deti a rehabilitačné stredisko Rosa dostalo finančný dar v hodnote 11-tis. eur.

Volebná komisia BSK po prešetrení podnetu MUDr. Adriany Foltýnovej nevydá osvedčenie o zvolení za poslanca Zastupiteľstva BSK pánovi Ing. Vladimírovi Mikušovi, a to do času rozhodnutia Ústavného súdu SR v tejto veci.

Počas víkendu a v pondelok 23. novembra v doobedňajších hodinách bol internetový portál BSK nefunkčný. Rovnako elektronická pošta z úradu neodchádzala. Ochranný systém Úradu BSK zaznamenal masívny cielený útok zameraný na prienik z verejnej siete internet do vnútornej siete úradu.

Domov sociálnych služieb prof. Karola Matulaya a Bratislavský samosprávny kraj ako jeho zriaďovateľ vás pozývajú na Tvorivé dielne.

K Vianociam už tradične patrí obdarovanie blízkych, prečo nákup darčekov nespojiť s dobrým skutkom?

Vo štvrtok 12. 11. 2009 zorganizoval Bratislavský samosprávny kraj v rámci projektu EdTWIN zaujímavé podujatie pre učiteľov škôl bratislavského regiónu.

Kresťanská liga pre pomoc mentálne postihnutým na Slovensku v spolupráci so Základnou školou v Rusovciach pozýva občanov, rodičov a priaznivcov stolného tenisu na jubilejný 10. ročník integrovaných športových hier v stolnom tenise, ktoré sa uskutočnia 19. a 20. novembra 2009 (štvrtok, piatok) v telocvični ZŠ v Rusovciach od 9,00 hod. do 12,00 hod.

V súvislosti s výskytom chrípky na území kraja a s možným vypuknutím pandémie zaobstaral Bratislavský samosprávny kraj ochranné rúška.