Blindfriendly Utorok 18. 12. 2018 | Meniny má Sláva Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

Hra Martina Čičváka Kukura je, zdá sa, jednou z najúspešnejších pôvodných slovenských hier v histórii. V minulej sezóne vznikli dve jej inscenácie a to nie len na domácej scéne: v Divadle Aréna hru naštudoval režisér Rastislav Ballek a v Činohernom klube v Prahe sám autor.

Len dvakrát do roka sa môžu ľudia dostať naraz do viac ako 100-vky pivníc a vychutnať si víno priamo zo suda. V novembri, čerstvo po oberačke a v máji, keď už sú vína pripravené podať svedectvo o tom, aký bol uplynulý vinársky rok.

 V sobotu 9. júna 2012 o 19.00 hod. v Bratislavskom bábkovom divadle, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, vystúpi známy japonský umelec Nori Sawa, so svojím originálnym predstavením NINJA.

 Malokarpatské múzeum v Pezinku, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského kraja, pripravilo od stredy 23. mája, do soboty 26. mája, reťazové sprevádzanie múzeom. Návštevníkov, či už študentov alebo seniorov, budú naraz sprevádzať a prednášať ôsmi lektori – študenti.

 Do podujatia Noc múzeí a galérii sa už túto sobotu (19. mája) od 18:00 do 22:00 zapoja aj Malokarpatské múzeum a Malokarpatská knižnica v Pezinku, ktoré sú v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja.

Bratislavské bábkové divadlo (BBD) na Dunajskej 36 pozýva malých i veľkých divákov na premiéru inscenácie Tri zlaté vlasy deda Vševeda. Známu klasickú rozprávku o odvahe biť sa za svoje šťastie z pera Karla Jaromíra Erbena zdramatizovala do moderného podania scenáristka Dana Garguláková.

 Divadlo Ludus, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, pripravuje premiéru hry Bájky, ktorá sa uskutoční 20. marca 2012.