Blindfriendly Štvrtok 17. 10. 2019 | Meniny má Hedviga Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Newsletter


 
  Predchádzajúci Predchádzajúci 1 2 3

 

V sobotu 1. marca bude v Bratislavskej Petržalke na jednej zo župných škôl otvorená skateboardová rampa. Tá vznikla v spolupráci Bratislavského samosprávneho kraja a Občianskeho združenia Slovak Skate a je prvým krokom ku župnému Skateparku. Rampa je krytá a vznikla v priestoroch bývalej kotolne Strednej odbornej školy technickej na Vranovskej ulici. Počas otvorenia bude od 15:00 umožnené voľné jazdenie a na záver sa vyhodnotí Best trick. V priebehu marca bude rampa v skúšobnej prevádzke prístupná v sobotu a nedeľu v čase od 14:00 do 18:00. K plnej prevádzke bude ešte nutné dobudovať šatne, vykurovanie a v pláne sú aj ďalšie prekážky v exteriéry. V areály bude po dobudovaní k dispozícii aj Skateboardová škola.

Študentov stredných škôl čaká v najbližších týždňoch závažné rozhodovanie. Výber vysokej školy, ale aj ďalších vzdelávacích aktivít zásadne ovplyvní ich budúce životy. Podporiť študentov pri rozhodovaní je cieľom špecializovaného veľtrhu „Kam po strednej?“, ktorý sa uskutoční v piatok 7. februára 2014 v Avion Shopping Parku v Bratislave.

V sobotu 22. februára vás na Pezinskej babe zahreje adrenalín. Vysoká koncentrácia freeski lyžiarov a snowboardistov súťažiacich na prekážkach zaručuje neopakovateľný zážitok. Súťaž pod názvom Baba cup Bratislavskej župy 2014 sa bude konať už po šiesty raz. Každoročne priláka asi 50 jazdcov zo Slovenska aj okolitých krajín.

Projekt Vráťme knihy do škôl ponúka študentom stredných škôl možnosť vyhrať balíčky kníh aj elektronické čítačky. Súťaže sa môže zúčastniť študent strednej školy, ktorý napíše krátky text o prečítanej knihe, vysvetlí prečo si ju vybral a čo mu priniesla. Súťaž trvá od 20.12.2013 do 15.3.2014. Podrobnosti k súťaži nájdete na www.vratmeknihydoskol.sk a práve na tejto stránke sa budú môcť študenti zaregistrovať a zapojiť do súťaže svoje príspevky, z ktorých budú vyžrebovaní víťazi.


 
  Predchádzajúci Predchádzajúci 1 2 3